I. Fotbalové odpoledne 14. 8. 2004

Fotbalové odpoledne se skládalo ze dvou velice očekávaných a již tradičních zápasů, a to:

Vdané - Svobodné 2:2 (1:1), na penalty 2:3

Utkání bylo vyrovnané od samého začátku až do konce, tomu nasvědčují také vyrovnané stavy jak v poločase, tak na konci utkání. Hra se přelévala ze strany na stranu a diváci tak mohli sledovat celkem pohledné utkání. Jelikož výsledek na konci utkání byl nerozhodný, musely přijít na řadu pokutové kopy, ve kterých byly šťastnější svobodné slečny. Rozhodující penaltu proměnila Jana Vybíhalová.

Svobodné tak vrátily vdaným porážku 2:1, kterou utrpěly v květnu letošního roku, kdy se konalo první utkání.

Branky:

Vlachová Jana, Ambrozová Miroslava - Vystavělová Zuzana 2

Sestavy:
vdané:

Ambrozová Miroslava, Cikánková Jana, Cikánková Markéta, Letfusová Jana, Ščudlová Alena a Vlachová Jana

svobodné:

Ambrozová Zuzana, Hesová Alena, Nechutová Pavla, Parolková Ivona, Ščudlová Alena, Všetičková Nikola, Vybíhalová Jana a Vystavělová Zuzana

Ženatí - Svobodní 2:4 (1:3)

Toto prestižní utkání nabralo rychlý spád. Po 15 minutách první půle svobodní vedli již 3:0 a zdálo se, že o výsledku je rozhodnuto, protože skoro po celý první poločas byli svobodní herně lepší a mohli svůj náskok ještě navýšit. Jenže ženatí se ke konci poločasu několikrát vydali k nebezpečným brejkům, z kterých vytěžili jeden gól (svobodní si dali „pěkného vlastence“), ten ženaté dostal opět do hry.

Druhá půle byla vyrovnaná a to jak herně, tak výsledkově. Na každé straně padlo po jedné brance, ale mnoho šancí zůstalo nevyužitých. A tak se mohli svobodní radovat po mnohaletém půstu z vítězství.