>> PRO SLABOZRAKÉ <<

Vánoční turnaj ve stolním tenise - 27. 12. 2014

Již tradičně se mezi vánočními svátky uskutečnil turnaj ve stolním tenise, a to ve 3 kategoriích: děti do 15 let, ženy a muži. Oproti posledním ročníkům byla účast o něco slabší, ale to se nedá říci o kvalitě, která byla opět na vysoké úrovni.

Děti do 15 let

Nejdříve se do turnaje zapojily děti, kterých bylo celkem 6. Hrálo se systémem každý s každým na 3 vítězné sety. Nejlépe si vedl Roman Dobeš, který neztratil ani set a s jistotou zvítězil. Děti byly odměněny sladkostmi a nejlepší 3 také medailí.

Celkové pořadí:

1. Roman Dobeš, 2. Ondřej Dufka, 3. Tomáš Dobeš, 4. Michaela Smékalová, 5. Jakub Smékal, 6. Radim Kaderka

Ženy

Do další kategorie se přihlásilo letos pouze 5 žen, což je oproti loňské rekordní účasti (9 žen) propad. Hrálo se stejným systémem jako u dětí a opět na 3 vítězné sety. V rozhodujícím zápase o 1. místo zvítězila Alča Ščudlová nad Zuzkou Vystavělovou 3:1 a obhájila tak loňské vítězství. Pořadí na prvních čtyřech místech přesně zkopírovalo loňské výsledky.

Celkové pořadí:

1. Alena Ščudlová, 2. Zuzana Vystavělová, 3. Martina Vystavělová, 4. Jana Přichystalová, 5. Lenka Smékalová

Muži

I v mužské kategorii došlo k propadu v účasti, zde přikládám hlavní podíl předešlému vánočnímu svátku - "Štěpán". Celkem se přihlásilo 12 účastníků, kteří byli nalosováni do 2 skupin po 6, kde se hrálo každý s každým na 3 vítězné sety. Do dalších bojů z každé skupiny postoupili první 4 hráči, kteří se poté utkali ve vyřazovacím pavoukovi.

Pořadí ve skupině A:

1. Pavel Ščudla, 2. Jiří Bílek, 3. Josef Vakula, 4. Pavel Knídl, 5. Milan Vlach, 6. Pavel Vondál st.

Pořadí ve skupině B:

1. Petr Palán, 2. Petr Letfus, 3. P.Vondál ml., 4. L. Vondál, 5. Michal Letfus, 6. Roman Dobeš

Čtvrtfinále:

Pavel Ščudla - Lukáš Vondál 3:0

Jiří Bílek - Pavel Vondál ml. 3:2

Petr Letfus - Josef Vakula 1:3

Petr Palán - Pavel Knídl 3:0

Semifinále:

Pavel Ščudla - Josef Vakula 3:0

Petr Palán - Jiří Bílek 3:1

O 3. místo:

Jiří Bílek - Josef Vakula 3:2

Finále:

Petr Palán - Pavel Ščudla 3:2

Celkové pořadí:

1. Petr Palán, 2. Pavel Ščudla, 3. Jiří Bílek, 4. Josef Vakula, 5. Petr Letfus, 6. Pavel Vondál ml., 7. Lukáš Vondál, 8. Pavel Knídl, 9. Michal Letfus, 10. Milan Vlach, 11. Pavel Vondál st., 12. Roman Dobeš ml.

O putovní pohár se letos z časových důvodů nehrálo, a tak je i nadále v držení Alenky Ščudlové, která loni ve finále porazila Petr Palána.

Rád bych poděkoval všem, kteří se turnaje zúčastnili nebo přišli fandit, ale hlavně těm, kteří se postarali o občerstvení a zajištění průběhu turnaje. Za rok se budeme těšit snad ve větším počtu.

Fotogalerie:


Autor: P. Palán, foto: E. Dokoupil |
Datum vložení: 29. 12. 2014 | Umístění: Dění v obci |

Nahoru | Hlavní stránka | Mapa webu | Přístupnost webu | Verze pro slabozraké

* Pokud máte dojem, že některé z fotografií na tomto webu porušují ochranu osobnosti podle §11 Občanského zákoníku, napiště nám a my uděláme vše pro to, aby byl problém odstraněn.

2006 - 2015 ©Mates!ng.cz |A|M1|M2|M3|