Knihovna Světlá má kolem 500 titulů knih, které jsou ve vlastnictví obce. Jde především o povinnou četbu, starší tituly a naučnou literaturu. Novinky jsou zapůjčovány z výměnného fondu z Boskovic a dispozici je okolo 250 knih, které se v průběhu roku obměňují. Nově se dají vypůjčit také deskové hry a audioknihy.

K vyhledávání knih, které jsou aktuálně k dispozici v knihovně Světlá můžete použít stránky Katalogu Tritius:
https://boskovice.tritius.cz/library/svetla/

Ve vyhledávači se dá zadat název poptávaného autora, dané knihy, popř. tématu a jiných klíčových slov.

Pro zobrazení aktuálně volných novinek – na pravé straně stránky https://boskovice.tritius.cz/library/svetla/ kliknout na Novinky – > zadat 365 dní -> a kliknout na Vyhledat

Pokud máte zájem o knihu, která není v naší knihovně, pak je možné zavolat nebo napsat email a poptat knihu u knihovnice Hany Miseciusové, zda není k dispozici ve Výměnném fondu, popř. si ji najít na stránkách Výměnného fondu https://boskovice.tritius.cz/library/vfboskovice/ – musí být zadána VF BOSKOVICE.

Mimo obvyklou výpůjční dobu  (čtvrtek 17-18 hodin) je možné kontaktovat knihovnici Hanu Miseciusovou na telefonním čísle 739 629 200 nebo na emailu miseciusova@seznam.cz a domluvit se na výpůjčce a způsobu vyzvednutí nebo doručení knih. Pro jakékoliv dotazy týkající se knih, výpůjček a rezervací kontaktujte knihovnici.

 


Přihlášení

Skip to content