>> PRO SLABOZRAKÉ <<

Volejbalový turnaj RS Cup 2009

V sobotu 6.června 2009 gradovala činnost světelských volejbalistů v přípravě na 1. ročník volejbalového turnaje.

Vše bylo připraveno:

nalajnované volejbalové kurty na fotbalovém hřišti, vojenský stan pro hráče, sociální zařízení, prodejní stánky s navezeným občerstvením, losy i bohatá tombola. A nyní se již jen čekalo, jak se představí počasí a kolik se dostaví družstev. Počítali jsme s 12ti mužstvy, ale nakonec nastupovalo do zápasů 9 družstev.

Do Světlé přijeli zástupci Boskovic, Velkých Opatovic, Brna, Jevíčka, Jaroměřic, Vranové Lhoty a tyto přespolní doplnily 3 družstva Světlé.

Kdo se přišel na hřiště podívat jistě nelitoval. Přesto, že počasí nebylo nejvlídnější, bylo možné zhlédnout po celý den řadu vyrovnaných zápasů pod vysokou sítí. I bohaté občerstvení bylo na patřičné úrovni. Po bojích ve dvou samostatných skupinách došlo k vyřazovacím zápasům a po mnoha utkáních bylo stanoveno toto pořadí:


1/ Boskovice

2/ Velké Opatovice

3/ Vranová Lhota, Světlá

4/ Jaroměřice

5/ Jevíčko

6/ Světlá

7/ Brno

8/ Světlá


Utkání o 3. a 4. místo nebylo dohráno pro zranění hráčky Vranové Lhoty.

Výsledky jsou sice důležité, ale významnější je, že se soupeřům u nás ve Světlé líbilo, mnozí byli překvapeni, že zde máme sportovní areál v hezkém prostředí vzrostlých lip. Většina z nich znala obec pouze z okna jedoucího auta nebo autobusu.

Sportovní část byla zakončena rozdáním diplomů a pohárů a rozlosováním bohaté tomboly. Po této části soboty se rozpršelo, ale navzdory dešti pokračovala volná zábava dlouho do noci.

Děkuji všem – pořadatelům, kteří připravili ve svém volném čase hřiště i veškeré zázemí, těm kteří zajišťovali prodej občerstvení, všem hráčům, kteří reprezentovali obec. Samozřejmě také děkuji všem sponzorům, kteří nám pomohli se zajištěním této sportovní akce:

Obec Světlá, Ambrozová Světlá, Hes Světlá, RNDr.Jeníček Světlá, Ambrozovi Světlá, AV Hrozek Světlá, Šumbera Světlá, RD stavby Dobeš Světlá, cukrárna Kaderka Světlá, Zemánek Světlá, Dobešová Světlá, Ščudlovi Světlá, Cikánkovi Světlá, Mašek Cetkovice, Vala Cetkovice, Ing.Dračka Cetkovice, LESCUS Cetkovice, Ing.Vaněrka Cetkovice, Zvejška Cetkovice, Staněk Cetkovice, Smékal Cetkovice, obec Šebetov, Langer Šebetov, MEGI Šebetov, Pytlíček Šebetov, Růžička Pamětnice, Kovošrot Zemánek Velké Opatovice , Vondál Vážany, Klement Knínice, Kobylková Rubanina, Wilk Boskovice, Trade Mobile Boskovice, GPM Engineering, VMS Vision Boskovice.

Všem patří moje poděkování.

Ing. Jiří Cikánek, starosta obceDatum vložení: 15. 6. 2009 | Umístění: RS Světlá >> Volejbal |

Nahoru | Hlavní stránka | Mapa webu | Přístupnost webu | Verze pro slabozraké

* Pokud máte dojem, že některé z fotografií na tomto webu porušují ochranu osobnosti podle §11 Občanského zákoníku, napiště nám a my uděláme vše pro to, aby byl problém odstraněn.

2006 - 2015 ©Mates!ng.cz |A|M1|M2|M3|