Vzkaz pro Petra S: "ZIBI" přijede do Světlé 27.10.2014 v 18,00 hodin, starosta

Asi je to všem jedno, když zájem kandidovat do zastupitelstva obce Světlá byl tak malý.. *05*

Světelský volič-junior (8:07, 6. 10. 2014)

Předpokládal jsem, že se někdo ze světelské mládeže ozve se svým názorem na volby a rozjede se nějaká diskuze k volbám, ale asi je to všem jedno, kdo bude sedět v zastupitelstvu. Volič

Zdravím Pokud Vás zajímají historické vlaky a historie dráhy, tak se podívejte na: [url]http://www.historicke-vlaky-dvd.webnode.cz . Jsou zde uvedeny odkazy na železniční spolky, společnosti a muzea v Čechách a zahraničí.*01*

starosta (21:59, 28. 7. 2014)

Blíží se termín cyklovýletu Okolo Malé Hané, tentokrát v Uhřicích - bude zájem o trička pro tento ročník????*01*

starosta (20:13, 28. 7. 2014)

Najde se ještě několik volejbalistů, kteří se dají dohromady a přijmou pozvánku Sokola Přemyslovice??? [b][/b]Sokol Přemyslovice pořádá v sobotu 6.září 2014 POHODOVÝ VOLEJBALOVÝ TURNAJ smíšených družstev s opékáním prasátka[p]kde - na hřišti v Přemyslovicích[p]prezence od 9,00 hodin, začátek v 9,30 hodin, startovné 600,-Kč/družstvo[p]Za nepříznivého počasí hala a sokolovna (přezůvky s sebou), občerstvení zajištěno[p][i][/i]kontakt: Magda Oščádalová, tel: 734325727, mail: magda.osca@volny cz[p][b][/b][i][/i]přihlášky do 23.srpna 2014

FC Světlá (12:15, 1. 6. 2014)

FC SVĚTLÁ - TORPÉDA Vážany 10:3 (5:1), branky: Petr Palán 4x, Michal Letfus 3x, Petr Ščudla, Lukáš Vondál a Tomáš Minařík. Sestava: Michal Ambroz - Jan Crha, Pavel Kaderka, David Jedlička, Jakub Pospíšil - Michal Letfus, Petr Ščudla, Lukáš Vondál, Pavel Vondál, Petr Palán - Tomáš Minařík, Zbyněk Šmíd. Zcela zasloužené 3 body!! Za týden hrajeme ve Spešově, takže by to chtělo potvrdit formu a opět brát 3 body..

Petin - FC Světlá (14:15, 1. 2. 2014)

Za FC Světlá Vás srdečně zvu na dnešní premiérový ples ve Světlé.. ;-)

Petin - FC Světlá (18:52, 5. 10. 2013)

FC SVĚTLÁ - SADROS Boskovice 1:3 (0:1), branka: Crha Jan; Sestava: Petin - Bazi, Venca - Vondys, Gymi, Letfa - Miňďa. Odmakané výkon, ještě 10 minut před koncem za stavu 1:1 jsme sahali po 3 bodech, ale v koncovce chybělo štěstíčko, pak přišel gól na 1:2 a v poslední minutě při hře vabang na 1:3. Každopádně dobrá práce.. S prvním týmem soutěže jsme odehráli rovnocenou partii.. *09*

Petin - FC Světlá (9:27, 29. 9. 2013)

AC Okrouhlá - FC SVĚTLÁ 0:4 (po poločase 0:2), branky: Širůček Adam 2, Letfus Michal a Jedlička Josef; sestava: Petin - Bazi, Vondys - Adis a Letfa (od 2. půlky Smrk). Velice povedený zápas, na který jsme odjeli jedním autem, hráli jsme 4+1 a doufali, že domácí nás v tomto počtu podpoří, ale šli pro 3 body v sestavě 5+1. Nechtěli jsme dostat desítku a tak jsme poctivě bránili, prostě klasická hokejová přesilovka. Cca v 7. minutě jsme zahrávali přímý kop, který luxusně napálil Adis pod břevno golmana, kterému trochu více zasvítilo - gól nádherný a 0:1. Bránilo se ještě urputněji a my chodili občas do brejků, jeden využil po důrazu Letfa - 0:2. Tak skončil i 1. poločas. O přestávce jsme povolali posilu, která před zápasem nechtěla hrát, ale po našem výkonu v první půli neodolal a po několika letech oblékl opět světelský dres - padesátiletý "stále mladý" Pepa Jedlička alias "Smrček". Hra se vyrovnala a my měli již i více šancí, jednu po rychlé rozehře Petina zužitkoval právě Smrk - 0:3. Těsně v závěru 3 body pojistil Adis - 0:4. I přes dostatek šancí Okrouhlé jsme ubránili nulu. Bojovný zápas, kdy všichni hráli víc jak na 100% - paráda a díky.. *09*

starosta (6:46, 16. 8. 2013)

Zítra, v sobotu 17.8.2013 zahajují hráči FC Světlá na domácím hřišti podzimní část soutěže v malé kopané. Přeji jim hodně úspěchů a radosti z vítězství nejen zítra, ale po celý podzim. Starosta obce*20*

Petin (5:57, 7. 8. 2013)

Ženatí - Svobodní 7:7 (po poločase 2:5), na penalty 2:4. Vydařený fotbalový zápas v exibičním tempu, za rok repete.. Navrhujte termíny v červenci - srpnu..

Petin - FC Světlá (5:49, 4. 7. 2013)

V sobotu 6.7. je Pod Lipama brigáda, kdo chce, ať příjde, každou pomoc přivítáme..

petr (1:33, 29. 6. 2013)

kcu jit na brigadu shanim je mi 17 let ale kce to bliž kde je brygada su z jaromeric

starosta (22:08, 1. 5. 2013)

Gratuluji hráčům malé kopané FC Světlá k vítězství v 1.kole pohárových zápasů nad FK Obora 4:1*17*

starosta (22:48, 28. 4. 2013)

*20*gratuluji k výhře*20*

Petin (11:49, 28. 4. 2013)

Po domácí prohře 0:3 s ORLEM Boskovice před týdnem, jsme dokázali včera zvítězit v Bedřichově 2:1. Branky: Martin Kráčalík a Petr Palán, sestava: Michal Ambroz - Jan Crha, Pavel Kaderka, Jakub Pospíšil, Václav Zemánek - Petr Palán, Zbyněk Šmíd, Pavel Vondál - Martin Kráčalík, Michal Letfus, Petr Ščudla. Ve středu nás čeká pohárový zápas na Oboře a v sobotu jedeme na Suchý.

starosta (14:27, 14. 4. 2013)

Škoda, těsná prohra, snad příští zápas na domácím hřišti dopadne lépe. Zdravím všechny hráče, Cikánek*20*

Petin (13:24, 14. 4. 2013)

1. kolo 1. Italcars ligy: KANAP Karolín - FC SVĚTLÁ 4:3 (2:2), branky: Letfus Michal, Pospíšil Kuba, Kráčalík Martin. Zápas, kde jsme nebyli horším týmem jsme smolně prohráli.. Šancí bylo dostatek, ale bohužel.. Tak příště.. ;-) Sestava: Ambroz Michal - Crha Jan, Kaderka Pavel, Pospíšil Jakub, Zemánek Václav - Palán Petr, Šmíd Zbyněk, Vondál Pavel - Kráčalík Martin, Letfus Michal, Minařík Tomáš.