Oznámení obecního úřadu Světlá

Společnost EG.D plánuje kabelizaci části rozvodů nízkého napětí (uložení do země) v naší obci – mezi č. p. 1 až č. p. 29. Rekonstrukce proběhne z důvodu zastaralého zařízení a kolísavého napětí na stávajícím nadzemním vedení.

    K realizaci by mělo dojít nejdříve v druhé polovině roku 2022. V sobotu  21. 8. 2021 od 8. hod do cca 12. hod Vás bude osobně kontaktovat zástupce projekční firmy MONELA elektro, která pro společnost EG.D tento projekt zpracovává – bude s Vámi projednávat navrhovaný způsob připojení a přepojení Vašich nemovitostí k novému rozvodu nízkého napětí.

    Pokud nemůžete být v uvedený čas doma přítomni, kontaktujte prosím projektanta – pana Davida Schäffera, na telefonu 608 360 863 nebo na e-mailu: david.schaffer@monela.cz a dohodněte si s ním individuální schůzku. Investorem celé akce je společnost EG.D a.s.

Sdílet příspěvek

Přihlášení

Skip to content