Oznámení obecního úřadu Světlá

Společnost EG.D plánuje kabelizaci části rozvodů nízkého napětí (uložení do země) v naší obci – mezi č. p. 1 až č. p. 29. Rekonstrukce proběhne z důvodu zastaralého zařízení a kolísavého napětí na stávajícím nadzemním vedení.

    K realizaci by mělo dojít nejdříve v druhé polovině roku 2022. V sobotu  21. 8. 2021 od 8. hod do cca 12. hod Vás bude osobně kontaktovat zástupce projekční firmy MONELA elektro, která pro společnost EG.D tento projekt zpracovává – bude s Vámi projednávat navrhovaný způsob připojení a přepojení Vašich nemovitostí k novému rozvodu nízkého napětí.

    Pokud nemůžete být v uvedený čas doma přítomni, kontaktujte prosím projektanta – pana Davida Schäffera, na telefonu 608 360 863 nebo na e-mailu: david.schaffer@monela.cz a dohodněte si s ním individuální schůzku. Investorem celé akce je společnost EG.D a.s.

Sdílet příspěvek
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Přihlášení

Skip to content