Tradiční fotbalové utkání: ŽENATÍ - SVOBODNÍ

Dne 29. července 2012 se na místním fotbalovém hřišti sešly dva týmy, které se utkaly v každoročním prestižním zápase. Počasí bylo opravdu proměnlivé, ale vydrželo až do závěrečného hvizdu. Diváci, kteří dorazili na tento kvalitní mač, si mohli dopřát bohaté občerstvení.

Ten, kdo se přišel podívat na pěkný fotbal, jistě nebyl zklamán. I přesto, že oběma mužstvům chybělo již tradičně několik opor, se hrál kvalitní fotbal.

Loňský výsledek 1:9 mírně favorizoval svobodné, kteří již po prvním poločase nenechali nikoho na pochybách a dostali se do tříbrankového vedení.

Poločas tedy skončil výhrou svobodných 4:1. Druhý poločas byl ve znamení změn, které prospěly hře, ale zejména brankovým hodům. První změnou byla výměna gólmanů u svobodných, dále se zapojil do jejich sestavy i Pavel Cikánek mladší. Poslední, asi nejvýraznější změnou, byl přestup Jan Crhy do týmu ženatých, kde se i gólově prosadil. Konečné skóre narostlo do stavu 9:5 pro svobodné. Na závěr se kopaly penalty, kterých se zúčastnili i někteří z diváků.

Zápas splnil svůj účel (trochu toho pohybu, prestiže a i fair play) a hlavně se nikomu nic nestalo. A tak nám nezbývá nic jiného než se těšit na příští rok a přát si, ať se sejdeme ještě ve větším počtu než letos.

ŽENATÍ - SVOBODNÍ 5:9 (1:4), na penalty 3:5

Branky: Dufka Radek, Ščudla Pavel, Cikánek Pavel st., Crha Jan, Kaderka Jindřich - Palán Petr 4, Ambroz Michal 3, Cikánek Pavel ml., Vondál Lukáš.

Rozhodčí: Slezák Pavel

ŽENATÍ: Ambroz Pavel - Vondál Pavel st., Cikánek Martin, Kaderka Jindřich - Dufka Radek, Ščudla Pavel, Cikánek Pavel st. - Cikánek Jiří ml., Dobeš Roman, Crha Jan (2. poločas)

SVOBODNÍ: Vondál Pavel, Ščudla Petr - Kaderka Pavel, Palán Petr - Cikánek Pavel ml., Crha Jan (1. poločas), - Ambroz Michal, Vondál Lukáš

Příští fotbalové utkání ŽENATÍ - SVOBODNÍ se odehraje opět v neděli a to 4. 8. 2013. Takže poznamenat a nezapomenout!!!

Autor: Petr Palán |
Datum vložení: 1. 9. 2012 | Umístění: FC Světlá >> Zajímavé utkání |